איי פי'גי

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- איי פי'גי

נכס למכירה בפיג'י

פיג'י היא מדינה בדרום האוקיאנוס השקט, ארכיפלג של יותר מ -300 איים. הוא מפורסם בנופיו הקשים, בחופים המנוקדים בעצי דקל ובשוניות האלמוגים עם לגונות צלולות. האיים הגדולים יותר, ויטי לבו וונואה לבו, הם גם המאוכלסים ביותר. בויטי לבו שוכנת סובה, הבירה, עיר נמל עם ארכיטקטורה קולוניאלית בסגנון בריטי.

לרפובליקה של פיג'י למעלה מ -300 איים טרופיים והיא גן עדן לזרים שרוצים לקנות נכס למכירה בפיג'י ולהיות הבעלים של פרוסת נדל"ן במדינה מתפתחת ומרכזית בדרום האוקיאנוס השקט.

לפיג'י יש שלושה סוגי אדמות. האדמה בפיג'י היא בבעלות, אינדיאנית או קורונה (מדינה).

אזור גרנדה סובה שבבירה הוא בדרך כלל חלק המגורים העמוס ביותר בפיג'י, אם כי במחוז בא, המכסה את העיר נאדי ולאוטוקה, האוכלוסייה הגבוהה ביותר.

מפקד האוכלוסין והדיור בפיג'י נערך כל עשר שנים, עם מפקד האוכלוסין האחרון שמבחין באוכלוסייה שעדיין צריכה להגיע ל 900,000 ואוכלוסייה עירונית עם גידול של 5% בין השנים 2007-2017.

נאדי טאון הוא הנמל העולמי של פיג'י, ביתו של שדה התעופה הבינלאומי הראשי שלו וטיסות פנים לעיר סובה וחלקים אחרים בפיג'י.

החזקה החופשית היא סוג האדמה היחיד שניתן לרכוש על ידי מי שאינם תושבים על הסף. אין מגבלות זמן לבעלות על Freehold ומכאן שלעתים קרובות הוא נחשב לתואר הבטוח ביותר.

בדומה לאוסטרליה וניו זילנד, פיג'י משתמשת במערכות הכותרת של טורנס, על שם האוסטרלי, סר ריצ'רד טורנס. פיג'י אימצה מערכת זו ומיישמת את הרגולציה של בעלות על קרקע ויחסים באמצעות החוק להעברת קרקעות.

 

אם אתה מעוניין לרכוש נכס למכירה בפיג'י, הערה חשובה למערכת טורנס היא שהבטחונות אינם ניתנים להגנה, ולכן לא ניתן להפוך אותם לבטלים או לבטלים על ידי אירועי העבר, אלא אם כן לא ניתן היה להשיג את ניירות הערך בצורה לא ישרה, ושם היו החלטות בתי משפט בבתי משפט בפיג'י שאישרו עקרון זה.

 

אם אתם משקיעים בנכסים למכירה בפיג'י באמצעות סוכן נדל"ן, וודאו שהם רשומים במועצה לרישוי סוכני נדל"ן בפיג'י, שהיא הגוף החוקתי היחיד בפיג'י המאשר לסוכני נדל"ן ומוכרים לבצע עסקאות נדל"ן של נכס למכירה בפיג'י.

 

כ -8% מהאדמה של פיג'י היא רכוש בלעדי. בהשוואה לערים ולערים העיקריות בפיג'י, תואר רכוש נפוץ במקומות כמו רקיראקי ונמל פסיפיק, כמו גם בעיר סבוסאבו ובאיים טבאוני וקורו בחטיבה הצפונית של פיג'י.

 

עם זאת, זרים רשאים להחזיק בנכסים פרטיים בגבולות העירוניים אם נכס כזה הוא תואר גובה או בית מגורים בתוך פיתוחים תיירותיים משולבים, כגון האי דנאראו, האי נאיסוסו בנדי.

 

למעלה מ -90% מהאדמה של פיג'י היא בבעלות רגילה של פיג'ים ילידים, המכונים טאוקי. אדמת הילידים היא בבעלות העירייה.

 

חשוב להזכיר שאם ברצונך לשכור את מולדתך, עליך לעשות זאת באמצעות TLTB, ולא לשתף פעולה בנפרד עם יחיד, מכיוון שמולדת פיג'י היא נחלתם המשותפת של כל החברים החיים ביחידות בעלות על קרקעות (מטקאלי. ) ושבט (yavusa).

 

ניתן לציין כי חלק מהנכסים למכירה בפיג'י ממוקמים על אדמות מולדת, ועל כן נותרו שנים סובייקטיביות לסובייקטיביות, תלוי בסוג השכירות.

  •  
    מעבר לפיג 'י. גרים ולחיות בפיג 'י.

        ממוקם בלב האוקיינוס ​​השקט, עם ארכיפלג של כ 300 איים, האומה המובילה של היום מפורסם ברחבי העולם על היופי וטהור שלה עבור מספר גדול של זרים שמחליטים לעבור מדי שנה. אנחנו מדברים על מציאות שהיא ייחודית יותר מאשר נדירה: פיג'י! אם אתה גם מחפש גן עדן אבל לא יודע איפה להתחיל, הפתרון הוא רק אחד: ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 39394

מכירה קרקע חקלאית, איי פי'גי, Suva, Suva, Suva

8,272,669.53ILS
מכירה
קרקע חקלאית

40468.600 m²
פנינה נסתרת באוקיאנוס השקט - חווה עם אקוויפר גדול תת קרקעי למכירה בפיג'י - 10 דונמים עם חכירה חקלאית של 50 שנה ניתן להמרה לחכירה מסחרית של 99 שנה...
Cod. 27846

מכירה קרקע חקלאית, איי פי'גי, Suva, Suva, Suva

Reserved negotiation
מכירה
קרקע חקלאית

50000 m²
קרקעות למכירה
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB